För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Kontakt

Välkommen att kontakta oss på Affari via telefon, e-post, brev eller fax.

Affari AB, Klövervägen 20, 283 50 Osby

Telefon: +46 479-155 55, fax: +46 479-152 55

info@affari.nu

 

Öppettider

Måndag – fredag 8 – 16

Lunchstängt 12 – 13

 

VD

Magnus Torin

+46 479-155 53

magnus.torin@affari.nu

 

Ledningsgrupp

Daniel Svensson

+46 479-155 52

daniel.svensson@affari.nu

 

Håkan Persede

+46 479-155 56

hakan.persede@affari.nu

 

Magnus Torin

+46 479-155 53

magnus.torin@affari.nu

 

Roine Svensson

roine.svensson@affari.nu

 

Kundtjänst

Emma Nilsson

Kundtjänst Sverige

emma.nilsson@affari.nu

 

Malin Almqvist

Kundtjänst Sverige

malin.almqvist@affari.nu

 

Victoria Lindberg

Kundtjänst Sverige, Finland, Åland & Island

victoria.lindberg@affari.nu

 

Malin Nilsson

Kundtjänst Sverige, Norge, Danmark & Färöarna

malin.nilsson@affari.nu

 

Carina Jacobsson

Kundtjänst England, Irland & Italien

carina.jacobsson@affari.nu

 

Karolina Domenech

Kundtjänst Frankrike & Belgien

+33 6 52 14 00 28

karolina.domenech@affari.nu

 

Sandra Konrad

Kundtjänst övriga länder

sandra.konrad@affari.nu

 

Julia Petersson (föräldraledig)

Kundtjänst övriga länder

julia.gloggnitzer@affari.nu

 

Ekonomi

Håkan Persede

Ekonomichef

+46 479-155 56

hakan.persede@affari.nu

 

Susanne Pettersson

susanne.pettersson@affari.nu

 

Inköp

Magnus Torin

Inköpschef

+46 479-155 53

magnus.torin@affari.nu

 

Agneta Boström

agneta.bostrom@affari.nu

 

Bulut Bahceci

+46 73-918 91 24

bulut.bahceci@affari.nu

 

Malin Bramwehl Wiberg

malin.wiberg@affari.nu

 

Marie ”Mim” Hermansson

+46 70-551 40 05

marie.hermansson@affari.nu

 

Åsa Ahlberg

asa.ahlberg@affari.nu

 

Lager

Daniel Svensson

Logistikchef/controller

+46 479-155 52

daniel.svensson@affari.nu

 

Magnus Johansson

Lagerchef

+46 70-371 10 92

magnus.johansson@affari.nu

 

Marknad

Magnus Torin

Marknadschef

+46 479-155 53

magnus.torin@affari.nu

 

Peter Reimer

peter.reimer@affari.nu

 

Renée Salomonsson

renee.salomonsson@affari.nu

 

Sophia Roos (föräldraledig)

sophia.roos@affari.nu

 

Stina Cederqvist

stina.cederqvist@affari.nu

 

Zandra Paquette

+46 73-649 31 03

zandra.paquette@affari.nu

 

Produktion ljus

Roine Svensson

Produktionschef

roine.svensson@affari.nu

 

Agenter

Estilo Nordico

C/Pallars, 84, planta 6º2

08018 Barcelona, Spanien

+34 932006986

+34 933483310

info@estilonordico.com

www.estilonordico.com

 

Pia Bluhme Vedstesen

Svenstrupvej 80

5260 Odense S, Danmark

+45 21738291

piavedstesen@hotmail.com

 

DESIGN goes PUBLIC - D A C

Oliver Bucher AG

Goethestrasse 21

8721 Stäfa, Schweiz

+41 448155882

ob@designgoespublic.com

stm@designgoespublic.com

 

Webbshop

Välkommen att besöka vår webbshop där du kan lägga din order dygnet runt. Registrera dig på vår hemsida för att få dina personliga inloggningsuppgifter. Om du glömt ditt login klicka på "Glömt ditt lösenord" och ange din maildress. Ditt login skickas automatiskt till din mailbox.

 

Showroom

För en mer personlig titt på våra kollektioner var snäll att kontakta oss. Vår kundservice finns tillgänglig att boka ditt nästa besök till Affaris showroom i Osby. Tid endast efter överenskommelse.

Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan